Меню сайта


Розділи новин
Флаг-футбол [5]
Чемпіонат України [17]
Єврокубки [5]
Національна Збірна України [2]
Національна Футбольна Ліга [10]
Європейські чемпіонати [3]


Календар новин
«  Февраль 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728


Увійти на сайт


Пошук новин


Корисні лінки


Опитування
Яку інформацію Ви хочете знайти на цьому сайті?
Всего ответов: 201


Вітаємо Вас, Новачок · RSS 2017-11-21, 1:39 AM
Начало » 2009 » Февраль » 20 » Чемпіонат Німеччини 2009
Чемпіонат Німеччини 2009
Liga Datum Heim Gast TD/Uhr Stadion/Quarter
IC 25.04./
26.04.
Braunschweig Lions Stuttgart Scorpions ----
IC 01.05. Schwдbisch Hall Unicorns Hamburg Blue Devils 17:00 Hagenbachstadion
Nord 02.05./
03.05.
Berlin Adler Kiel Baltic Hurricanes ----
Nord 09.05./
10.05.
Hamburg Blue Devils Dresden Monarchs ----
Sьd 10.05. Weinheim Longhorns Marburg Mercenaries 15:00 Sepp-Herberger-Stadion
Sьd 16.05. Plattling Black Hawks Schwдbisch Hall Unicorns 15:00 Karl-Weinberger-Stadion
Sьd 16.05. Munich Cowboys Marburg Mercenaries 16:00 Dante-Stadion
Nord 16.05./
17.05.
Berlin Adler Dresden Monarchs ----
Nord 16.05./
17.05.
Hamburg Blue Devils Braunschweig Lions ----
Nord 16.05./
17.05.
Kiel Baltic Hurricanes Essen Assindia Cardinals ----
Sьd 17.05. Weinheim Longhorns Stuttgart Scorpions 15:00 Sepp-Herberger-Stadion
Nord 23.05. Dresden Monarchs Kiel Baltic Hurricanes 15:00 Heinz-Steyer-Stadion
Sьd 23.05. Schwдbisch Hall Unicorns Weinheim Longhorns 17:00 Hagenbachstadion
Nord 23.05./
24.05.
Berlin Adler Hamburg Blue Devils ----
Nord 23.05./
24.05.
Braunschweig Lions Essen Assindia Cardinals ----
Sьd 23.05./
24.05.
Stuttgart Scorpions Plattling Black Hawks ----
Sьd 30.05. Schwдbisch Hall Unicorns Marburg Mercenaries 17:00 Hagenbachstadion
Nord 30.05./
31.05.
Essen Assindia Cardinals Braunschweig Lions ----
Nord 30.05./
31.05.
Kiel Baltic Hurricanes Hamburg Blue Devils ----
Sьd 31.05. Plattling Black Hawks Munich Cowboys 15:00 Karl-Weinberger-Stadion
IC 06.06. Munich Cowboys Berlin Adler 16:00 Dante-Stadion
IC 06.06. Dresden Monarchs Weinheim Longhorns 17:00 Heinz-Steyer-Stadion
IC 06.06./
07.06.
Berlin Adler Munich Cowboys ----
IC 06.06./
07.06.
Marburg Mercenaries Kiel Baltic Hurricanes ----
Sьd 06.06./
07.06.
Stuttgart Scorpions Schwдbisch Hall Unicorns ----
IC 07.06. Plattling Black Hawks Essen Assindia Cardinals 15:00 Karl-Weinberger-Stadion
Sьd 13.06. Munich Cowboys Plattling Black Hawks 16:00 Dante-Stadion
Nord 13.06./
14.06.
Braunschweig Lions Hamburg Blue Devils ----
Nord 13.06./
14.06.
Kiel Baltic Hurricanes Dresden Monarchs ----
Sьd 13.06./
14.06.
Stuttgart Scorpions Marburg Mercenaries ----
Sьd 14.06. Weinheim Longhorns Schwдbisch Hall Unicorns 15:00 Sepp-Herberger-Stadion
Nord 20.06. Dresden Monarchs Berlin Adler 15:00 Heinz-Steyer-Stadion
Nord 20.06./
21.06.
Essen Assindia Cardinals Kiel Baltic Hurricanes ----
Nord 20.06./
21.06.
Hamburg Blue Devils Berlin Adler ----
Sьd 20.06./
21.06.
Marburg Mercenaries Schwдbisch Hall Unicorns ----
Sьd 20.06./
21.06.
Stuttgart Scorpions Munich Cowboys ----
Sьd 21.06. Weinheim Longhorns Plattling Black Hawks 15:00 Sepp-Herberger-Stadion
Sьd 04.07. Schwдbisch Hall Unicorns Plattling Black Hawks 17:00 Hagenbachstadion
Nord 04.07./
05.07.
Braunschweig Lions Berlin Adler ----
Nord 04.07./
05.07.
Essen Assindia Cardinals Dresden Monarchs ----
Sьd 04.07./
05.07.
Marburg Mercenaries Munich Cowboys ----
Sьd 04.07./
05.07.
Stuttgart Scorpions Weinheim Longhorns ----
Nord 11.07. Dresden Monarchs Braunschweig Lions 15:00 Heinz-Steyer-Stadion
Sьd 11.07. Munich Cowboys Stuttgart Scorpions 16:00 Dante-Stadion
IC 11.07./
12.07.
Essen Assindia Cardinals Plattling Black Hawks ----
Sьd 11.07./
12.07.
Marburg Mercenaries Weinheim Longhorns ----
Sьd 18.07. Schwдbisch Hall Unicorns Munich Cowboys 17:00 Hagenbachstadion
IC 18.07./
19.07.
Stuttgart Scorpions Braunschweig Lions ----
Nord 18.07./
19.07.
Berlin Adler Essen Assindia Cardinals ----
Nord 18.07./
19.07.
Hamburg Blue Devils Kiel Baltic Hurricanes ----
Sьd 18.07./
19.07.
Marburg Mercenaries Plattling Black Hawks ----
Sьd 25.07. Schwдbisch Hall Unicorns Stuttgart Scorpions 17:00 Hagenbachstadion
Nord 25.07./
26.07.
Braunschweig Lions Dresden Monarchs ----
Nord 25.07./
26.07.
Essen Assindia Cardinals Hamburg Blue Devils ----
Nord 25.07./
26.07.
Kiel Baltic Hurricanes Berlin Adler ----
Sьd 26.07. Plattling Black Hawks Weinheim Longhorns 15:00 Karl-Weinberger-Stadion
Nord 08.08. Dresden Monarchs Hamburg Blue Devils 15:00 Heinz-Steyer-Stadion
Sьd 08.08. Munich Cowboys Weinheim Longhorns 16:00 Dante-Stadion
Nord 08.08./
09.08.
Essen Assindia Cardinals Berlin Adler ----
Nord 08.08./
09.08.
Kiel Baltic Hurricanes Braunschweig Lions ----
Sьd 09.08. Plattling Black Hawks Marburg Mercenaries 15:00 Karl-Weinberger-Stadion
Sьd 15.08. Munich Cowboys Schwдbisch Hall Unicorns 16:00 Dante-Stadion
Nord 15.08./
16.08.
Braunschweig Lions Kiel Baltic Hurricanes ----
Nord 15.08./
16.08.
Hamburg Blue Devils Essen Assindia Cardinals ----
Sьd 15.08./
16.08.
Marburg Mercenaries Stuttgart Scorpions ----
IC 16.08. Weinheim Longhorns Dresden Monarchs 15:00 Sepp-Herberger-Stadion
Nord 22.08. Dresden Monarchs Essen Assindia Cardinals 15:00 Heinz-Steyer-Stadion
IC 22.08./
23.08.
Hamburg Blue Devils Schwдbisch Hall Unicorns ----
IC 22.08./
23.08.
Kiel Baltic Hurricanes Marburg Mercenaries ----
Nord 22.08./
23.08.
Berlin Adler Braunschweig Lions ----
Sьd 23.08. Plattling Black Hawks Stuttgart Scorpions 15:00 Karl-Weinberger-Stadion
Sьd 23.08. Weinheim Longhorns Munich Cowboys 15:00 Sepp-Herberger-Stadion
Категорія: Європейські чемпіонати | Переглядів: 1440 | Добавив: fafu
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz